Logo Městská knihovna Spálené Poříčí Logo Spálené Poříčí

Městská knihovna
Spálené Poříčí

Aktuality a fotogalerie

Čtenář roku

(vloženo 16.06.2020)

V úterý 16. června proběhlo v naší knihovně vyhlášení čtenáře roku 2019. Tuto akci pořádají každoročně knihovny po celé České republice. Jedná se o vyhlášení nejlepšího čtenáře za uplynulý kalendářní rok v různých katetoriích.  V tomto trochu zvláštním a specifickém roce byl výběr čtenáře zaměřen na děti, studenty a pedagogy. Místo března (měsíce knihy) byl vyhlášen až nyní v červnu. Letošní titul "Čtenář roku" získala ve spálenopoříčské městské knihovně slečna Matylda Kejhová, žákyně 4. A Základní a mateřské školy Spálené Poříčí.
Matylda je velmi zvídavá dívka s velkým všeobecným přehledem. Knihovnu navštěvuje pravidelně několikrát týdně, využívá našeho čtenářského koutku a domů si nosí kromě beletrie také knihy a časopisy zaměřené na ruční práce a výtvarné techniky. Zasloužený titul si Matylda převzala od starosty města Ing. J. Jindřicha a místostarosty Ing. P. Čížka.
My si přejeme, aby takových dětí bylo více.
 

 

 

Kliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíteKliknutím obrázek zvětšíte

« zpět na seznam článků

© 2018 - 2024 Městská knihovna Spálené Poříčí

Všechna práva vyhrazena

FoXprofi.com webdesign